piatok, 24 mája, 2024
22.2 C
Kosice
ÚvodKultúraNa tele má viac ako 15 000 piercingov. Žena popísala, ako jej...

Na tele má viac ako 15 000 piercingov. Žena popísala, ako jej telo zvláda bolesť
N

Foto: George Gastin, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons / Profimedia

Niektorí ľudia krútia hlavou už pri pomyslení len na jeden či dva piercingy. Táto žena ich však má v tele viac, než ktorýkoľvek iný človek na svete. Elaine Davidson má na tele rekordné množstvo piercingov.

Chce ich mať až 20 000

Ako informuje web Science Times, Elaine Davidson je ženou s najväčším množstvom piercingov na tele. Tvrdí, že jej cieľom je prekonať absolútny svetový rekord, na tele chce mať 20 000 piercingov, pričom už tie, čo má teraz, vážia dohromady cez tri kilogramy.

Aby sa vyhla infekciám či ďalším komplikáciám, o všetky piercingy sa musí riadne starať. Dodáva, že na ich čistenie používa najmä ocot a má lekárku, ktorá jej záľube rozumie a má pre ňu pochopenie.

Foto: Janek Mann (morbuto on flickr.com)CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Bolesť vraj už necíti

Samozrejme, ľudia majú na také množstvo piercingov rozličné názory a reagujú rôzne. Žena ale tvrdí, že si už zvykla aj na pozitívne, ale aj na negatívne reakcie. Už odmalička snívala o tom, že sa raz zapíše do Guinnessovej knihy rekordov. To, že sa napokon dostala do skupiny rekordérov, ktorú prirovnáva k rodine, je podľa nej to najlepšie, čo sa jej v živote mohlo stať.

Foto: Profimedia

Na otázku, ako zvláda bolesť, Elaine odvetila, že ju už vlastne ani necíti a keď chce, môže si piercingy zavádzať aj sama. Do Guinnessovej knihy rekordov sa prvýkrát zapísala v máji v roku 2000, keď jej na tele narátali 462 piercingov. Z toho 192 mala na tvári. Okrem piercingov Elaine experimentuje aj s tetovaniami či s rôznymi farbami vlasov.

Preslávila sa aj tým, že spí na posteli z klincov a v rámci predstavení chodí po ohni a leží na rozbitom skle. Kým bola v Japonsku, podarilo sa jej získať aj čierny pás v džude. Už 20 rokov vystupuje aj na tzv. Fringe Festivale.

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
20.4 ° C
22 °
19.3 °
58 %
5.1kmh
0 %
Pi
19 °
So
24 °
Ne
23 °
Po
24 °
Ut
22 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: