Kosice
ÚvodSpravodajstvoPodvihorlatské správyVíťaznej šnúre je koniec. Humenčania nestačili na Topoľčany

Víťaznej šnúre je koniec. Humenčania nestačili na Topoľčany
V

Hokejisti HC 19 Humenné prehrali v zápase 27.kola TIPOS SHL s tímom HC Topoľčany prehru 1:3 a skončila tak ich sedemzápaová víťazná séria.

Humenčania síce viedli po prvej tretine po góle Safaralejeva 1:0, hostia ale v druhej časti Plochotnikom vyrovnali a v tretej tretine gólmi Stránskeho a Henricha Ručkaya zvrátili duel na svoju stranu. Humenčania, ktorí aj napriek tomu ostali na prvom mieste v tabuľke, budú najbližšie v hre v piatok šiesteho januára, keď sa predstavia v Považskej Bystrici.

HC 19 Humenné – HC Topoľčany 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Góly:
1. Safaralejev – 33. Plochotnik, 46. Stránský, 60. Ručkay.
Vylúčení: 2:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Tornay, Kalina – Valachovič, Tomáš. Divákov: 1412.
HC 19: Kozel – Jacko, Lenďák, Ťavoda, Marcinko, Zekucia, Novický – Safaralejev, Vrábeľ, Vaško – Horvát, Krajňák, Borov – Legalin, Trandin, Lačný – Ragan, Farkaš
HC: Vojvoda – Dúžek, Dosek, Sedlák, Hřebíček, Bystričan, Štec – Matej, Piačka, Addison – Ručkay, Stránský, Šandor – Vybiral, Gergel, Hvila – Tomčák, Plochotnik, Cápay.