streda, 24 júla, 2024
21.9 C
Kosice
ÚvodŠportMichalovce: Oceňovanie najlepších športovcov

Michalovce: Oceňovanie najlepších športovcov
<

Po štyroch rokoch sa v obradnej sieni michalovského Mestského úradu uskutočnilo oceňovanie najlepších športovcov, tentoraz za rok 2022. Ceny predával primátor mesta Miroslav Dufinec a prevzalo si ich v kategóriách žiaci, dorastenci a dospelí dokopy 27 jednotlivcov a odmenených bolo aj desať kolektívov. Špeciálnu cenu predsedu Olympijského klubu Michalovce dostal slovenský hokejový reprezentant Pavol Regenda. Cenu za dlhoročnú činnosť ako predseda Rady ŠK a prínos a propagáciu michalovského športu si zase prevzal PaedDr. Igor Remák.

Jednotlivci – kategória dospelých
Pavol REGENDA – ľadový hokej (HK Dukla Ingema Michalovce)
Martina POPOVCOVÁ – hádzaná (MŠK Iuventa Michalovce)
Zoran ZÁHRADNÍK – futbal (MFK Zemplín Michalovce)
Peter KOLESÁR – judo (ŠK Zemplín judo Michalovce)
Peter KUDĚLKA – strelectvo (Klub vojakov v zálohe Michalovce)
Patrik ŠOFFA – mixedmartialarts (MMA Michalovce)
Dagmar LIPTÁKOVÁ – naturálna kulturistika (Fitness klub centrum J. Berdy Michalovce)
Marek ŠIMURDA – silový trojboj (ŠK Zemplín silový trojboj Michalovce)

Cena za propagáciu bežeckého a amatérskeho športu:
Martin HABURA – atletika (YETI Michalovce)
František JACKO – atletika (AC Michalovce)

Kolektívy – kategória dospelých
družstvo žien MŠK IUVENTA MICHALOVCE
družstvo žien ŠK ZEMPLÍN JUDO MICHALOVCE
zmiešané družstvo MMA MICHALOVCE

cena predsedu Olympijského klubu Michalovce:Pavol Regenda
cena za dlhoročnú činnosť ako predseda Rady ŠK a prínos a propagáciu michalovského športu:PaedDr. Igor REMÁK

Jednotlivci – kategória žiaci
Jakub KALOČAY – kickbox (Kickbox klub Michalovce)
Ivan MATTA – ľadový hokej (HK Dukla Michalovce – mládež)
Samuel KOPČIK – športová streľba (ŠSK Mládež Michalovce)
Barbora SABOVOVÁ – hádzaná (MŠK Iuventa Michalovce)
Jakub KOLESÁR – plávanie (PK Orca Michalovce)
Matej UHĽÁR – atletika (ŠK Comenium pri IV. ZŠ)

Kolektívy – kategória žiaci
družstvo starších žiakov U15 1. BK MICHALOVCE
družstvo mladších žiakovŠK Comenium pri IV. ZŠ
družstvožiakov ŠK ZEMPLÍN JUDO MICHALOVCE

Jednotlivci – kategória dorast
Maroš SOKIRKA – florbal (FK Eastern Wings Michalovce)
Emma SABADOŠOVÁ – kickbox (Kickbox klub Michalovce)
Pavol PROKOPOVIČ – ľadový hokej (HK Dukla Michalovce – mládež)
Michal DEMKO – basketbal (1.BK Michalovce)
Juraj EĽKO – športová streľba (ŠSK Mládež Michalovce)
Gabriel ČOPÁK ml. – judo (ŠK Zemplín judo Michalovce)
Matej IVANOV – naturálna kulturistika (Fitness klub centrum J. Berdy Michalovce)
Eva ŠIMKOVÁ – silový trojboj(ŠK Zemplín silový trojboj Michalovce)
Barbora POLIEVKOVÁ – hádzaná (MŠK Iuventa Michalovce)
Marína MARCINOVÁ – plávanie(PK Orca Michalovce)
Adam Bruno RAFAJ – box (Boxing club Zemplín Michalovce 1950)
Dávid PETRIK – futbal (MFK Zemplín Michalovce)

Kolektívy Kategória dorast
družstvo starších dorasteniek MŠK IUVENTA MICHALOVCE
družstvo juniorov HK DUKLA MICHALOVCE – MLÁDEŽ
družstvo dorastencov ŠK ZEMPLÍN JUDO MICHALOVCE
družstvo juniorov EASTERN WINGS MICHALOVCE

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
21.9 ° C
22.3 °
21.3 °
68 %
6.2kmh
0 %
St
21 °
Št
24 °
Pi
27 °
So
30 °
Ne
34 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: