piatok, 24 mája, 2024
22.2 C
Kosice
ÚvodKultúra10 najpopulárnejších ľudí s miliónmi sledovateľov online

10 najpopulárnejších ľudí s miliónmi sledovateľov online
1

Myslíte si, že 100 tisíc odberateľov je veľa? Pre bežného človeka možno áno. Ale pre svetové celebrity s mimorozmerným počtom sledovateľov – sotva. Rozhodli sme sa zistiť, kto má najviac sledovateľov na obľúbených sociálnych sieťach, prebrázdili sme internet a pripravili sme pre vás zoznam najpopulárnejších ľudí na svete s výrazným počtom sledovateľov. V našom dnešnom článku uvidíte top najvyhľadávanejších ľudí na internete.

1. Cristiano Ronaldo

KHALED DESOUKI / AFP / East News

Slávny futbalista je jednoznačne najpopulárnejším mužom na svete. Samozrejme, súdiac podľa počtu jeho predplatiteľov. A nemá ich ani viac, ani menej ako 493 miliónov.To je viac ako ktokoľvek iný a ešte sa ho nikomu nepodarilo predbehnúť.

2. Kylie Jenner

Laurent Vu / SIPA / SIPA / East News

Najpopulárnejší muž už bol na našom zozname a tu je najobľúbenejšia žena sveta, ktorej účet podpísalo 371 miliónov ľudí. Spomedzi všetkých sestier Kardashianových to bola Kylie, ktorá sa z hľadiska médií stala slávnejšou ako ostatní: má ešte viac sledovateľov ako Kim. Pre nás to bolo napríklad prekvapenie.

3. Lionel Messi

ANNE-CHRISTINE POUJOULAT / AFP / East News

Čo sa týka počtu fanúšikov na sociálnej sieti, Messi zaostáva za kolegom Ronaldom, no 3. miesto na zozname tiež nie je zlé. 370 miliónov ľudí so záujmom sleduje život Lionela.

4. Selena Gomez

MICHAEL TRAN / AFP / East News

Selena je v rebríčku na 4. mieste, no spomedzi hudobníkov a herečiek má najviac sledovateľov. Počet jej fanúšikov v sieti je 350 miliónov.

5. Dwayne Johnson

Vianney Le Caer / Invision / East News

Slávny Rock, bývalý wrestler a dnes herec, nie je v porovnaní so Selenou oveľa nižší. Jeho počet odberateľov mu možno tiež závidieť: 342 miliónov ľudí sa zaujíma o život Dwayna Johnsona a fotografie, ktoré nahráva.

6. Ariana Grande

face to face / FaceToFace / REPORTER / East News

334 miliónov ľudí na našej planéte patrí k predplatiteľom Ariany Grande. Aj keď je v sieti menej populárna ako Selena Gomez a z tohto dôvodu ju nemožno označiť za najobľúbenejšiu speváčku na svete, sme si istí, že všetkých jej fanúšikov nenahneváte.

7. Kim Kardashian

zz / John Nacion / STAR MAX / IPx / Associated Press / East News

Kim výrazne zaostáva za svojou mladšou sestrou Kylie, ktorá má najviac sledovateľov medzi rodinou Kardashianovcov a ženskými celebritami. Kim ich má 332 miliónov, čo je tiež veľa.

8. Beyoncé

Invision / Invision / East News

Beyoncé je 3. najpopulárnejšia speváčka na tomto zozname za Arianou Grande a Selenou Gomez. Počet ľudí, ktorí sa zaujímajú o život interpretky, je 279 miliónov. Fanúšikovia však takmer nezaujíma, že nemá najväčší počet sledovateľov: za to ju rozhodne nemilujú.

9. Khloe Kardashian

Invision / Invision / East News

Poslednou ženou v prvej desiatke najpopulárnejších ľudí je ďalšia sestra Kardashian. V tomto zozname im už patria 3 miesta. Všetci jej predplatitelia by na najväčšom štadióne na svete nemali dostatok miesta: zmestí sa naň len 132-tisíc ľudí a na účet Chloe je 277 miliónov.

10. Justin Bieber

ANGELA WEISS / AFP / East News

Interpret hitu „Baby“ je na poslednom mieste v prvej desiatke: na jeho sociálnu sieť sa prihlásilo 261 miliónov ľudí. Aj keď Justin je ten, komu sa kedysi pod jeho príspevkom podarilo získať najviac lajkov na sieti, teraz desiatku celebrít uzatvára.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, kto má najviac sledovateľov na sociálnych sieťach? Ktorý z vašich obľúbených sa dostal do nášho zoznamu?

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
20.4 ° C
22 °
19.3 °
58 %
5.1kmh
0 %
Pi
19 °
So
24 °
Ne
23 °
Po
24 °
Ut
22 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: