Úvod Spravodajstvo Podvihorlatské správy Zvrat vo vyšetrovaní vraždy E.O. v Michalovciach? Podozrivý Valentín H. prepustený z...

Zvrat vo vyšetrovaní vraždy E.O. v Michalovciach? Podozrivý Valentín H. prepustený z väzby?

29867

Keď v prvý deň roku 2023 bola brutálne zavraždená 46. ročná E. O. z Michaloviec polícia pracovala s viacerými alternatívami.

Vo veľmi rýchlom čase najskôr zadržali mladého muža E.K. ako podozrivého. Vzápätí Slovenskom obehli jeho fotografie, kde bol označovaný za vraha. Po jeho prepustení polícia rýchlo označila uvedené správy za hoax a vyzývala ľudí aby dbali na nešírenie poplašných a nepravdivých správ.

Následne po niekoľkých dňoch zadržala polícia v Žiline občana Michaloviec Valentína H., ktorý býval v miestnej časti Angi mlyn a označila ho ako podozrivého. To vyvolalo vášne a keď sa do toho obul aj M. Kotleba ako predstaviteľ politickej strany, vznikol v Michalovciach protest na rasovom podklade.

Zadržaný Valentín H. bol už vo väzbe, pričom sa voči obvineniu odvolal. Dnes, podľa našich zistení bol Valentín H. prepustený z väzby. V tejto súvislosti sme telefonicky oslovili hovorkyňu PZ, ktorá sa nám k uvedenej skutočnosti doposiaľ nevyjadrila.

Otázkou ostáva, či polícia pracuje s verziou, že páchateľom je iná osoba, či je jej známa alebo nie.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

%d blogerom sa páči toto: