25.8 C
ÚvodŠportVíťazná rozlúčka Nicol Lucák Čupkovej

Víťazná rozlúčka Nicol Lucák Čupkovej
<

Hokejistky ŽHK Michalovce odohrali minulý týždeň až tri ligové zápasy. Vo štvrtok prehrali v dohrávke dvanásteho kola ešte základnej časti s ŽHK 2000 Šarišanka Prešov hladko 1:8. Viac sa im darilo cez víkend, kedy si na svoje konto pripísali päť bodov. Celok VLCI Žilina zdolali v stretnutí tretieho kola nadstavbovej časti hladko 6:3 a v nedeľu v zápase štvrtého kola nadstavby aj MHK Martin 4:3 po predĺžení, keď v polovici tretej časti ešte prehrávali 0:3.

Zaujímavosťou je, že v oboch víkendových zápasoch sa so svojimi kariérami lúčili dve bývalé reprezentantky, rodená Michalovčanka Nicol Lucák Čupková a takisto aj Janka Čulíková, dnes už Chamulová. Obe nastúpili za „michalovské tigrice“ na tieto dva zápasy a obe boli veľmi produktívne. Lucák Čupková zaznamenala v dvojzápase šesť kanadských bodov (2+4), Chamulová päť (3+2), aj s víťazným gólom v predĺžení zápasu s Martinom. Michalovčanky, ktorým momentálne patrí v tabuľke šieste miesto, čaká tento víkend ešte dvojzápas práve na ľade Žilina a Martina.