štvrtok, 23 mája, 2024
16 C
Kosice
ÚvodSpravodajstvoUnikli videozábery z vraždy Michalovčanky

Unikli videozábery z vraždy Michalovčanky
U

Dnes (1.1.) krátko po 6.30 h došlo v Michalovciach k násilnej trestnej činnosti. Niekoľko bodných rán, ktoré utrpela 46-ročná Michalovčanka, bolo nezlučiteľných so životom a na mieste im podľahla.

Ako sa našej redakcii podarilo zistiť, išlo o Eriku O. Páchateľom bol pravdepodobne mladší muž. Redakcii boli doručené aj videozábery z ulice, jeden dokonca zo zvukovou stopou. Poškodená na ňom kričí a prosí o pomoc, čo však páchateľa neodradilo a po dobehnutí poškodenej pri lekárni na Ul. kpt. Nálepku ju viackrát bodol a následne utiekol. Uvedené zábery neuverejňujeme z dôvodu, že sú veľmi násilné.

Ako uviedla hovorkyňa Policajného zboru „Ihneď po oznámení skutku boli na miesto vyslaní príslušníci rôznych útvarov v pôsobnosti michalovského okresného riaditeľstva, ktorí túto novoročnú tragickú udalosť nielen zadokumentovali, ale po páchateľovi skutku začali intenzívne pátrať. Počas vyšetrovania budú zabezpečené aj kamerové záznamy z blízkeho okolia, kde k udalosti došlo, ktoré budú policajti vyhodnocovať a analyzovať. Osoba, ktorá sa dopustila tohto skutku, doposiaľ stotožnená nebola. Vec na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý po vykonaní nevyhnutných prvotných procesných úkonov začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. V súčasnej dobe naďalej prebiehajú potrebné procesné úkony, preto bližšie informácie poskytneme až keď to procesná situácia dovolí“.

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
15.8 ° C
16.3 °
14.2 °
88 %
1.5kmh
0 %
Št
16 °
Pi
22 °
So
21 °
Ne
23 °
Po
23 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: