štvrtok, 23 mája, 2024
16 C
Kosice
ÚvodSpravodajstvoSpišské správyU taxikára v aute našli pracovníci colného úradu drogy

U taxikára v aute našli pracovníci colného úradu drogy
U

 U taxikára v Spišskej Novej Vsi našli príslušníci finančnej správy z Colného úradu v Košiciach drogy. Tvrdil, že si ich u neho zabudol zákazník.

Prípade sa stal v utorok (10. 1.) krátko pred polnocou. Počas nočnej služby zastavili pracovníci finančnej správy vozidlo taxislužby a po nasadení služobného psa zistili u neho nelegálnu držbu pervitínu. Vycvičený pes označil po sprístupnení vozidla malú príručnú tašku, v ktorej sa podľa vyjadrenia taxikára nachádzali jeho veci. Počas fyzickej kontroly sa v nej našlo uzatvárateľné plastové vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky spolu so zatavenou striekačkou s rovnakým obsahom. O nájdenej bielej kryštalickej látke príslušníkom uviedol, že si ju u neho zabudol zákazník a mal v úmysle ju doma vyhodiť.

Vodiča polícia následne zadržala, pretože vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu neoprávneným prechovávaním omamných a psychotropných látok.

Podobný prípad zaznamenali príslušníci finančnej správy len pred pár dňami aj v Moldave nad Bodvou. Počas rutinnej kontroly osobného motorového vozidla s dvojčlennou posádkou služobný pes označil čiernu príručnú batožinu. V nej sa pri kontrole našli dve zatavené striekačky a väčšie množstvo bielej kryštalickej látky v uzatvárateľnom plastovom vrecku. Majiteľ tašky hliadke povedal, že to mal na cvičenie.

Foto: CU Košice

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
15.8 ° C
16.3 °
14.2 °
88 %
1.5kmh
0 %
Št
16 °
Pi
22 °
So
21 °
Ne
23 °
Po
23 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: