streda, 6 decembra, 2023
-1.7 C
Kosice
ÚvodSpravodajstvoSpišské správyU taxikára v aute našli pracovníci colného úradu drogy

U taxikára v aute našli pracovníci colného úradu drogy
U

 U taxikára v Spišskej Novej Vsi našli príslušníci finančnej správy z Colného úradu v Košiciach drogy. Tvrdil, že si ich u neho zabudol zákazník.

Prípade sa stal v utorok (10. 1.) krátko pred polnocou. Počas nočnej služby zastavili pracovníci finančnej správy vozidlo taxislužby a po nasadení služobného psa zistili u neho nelegálnu držbu pervitínu. Vycvičený pes označil po sprístupnení vozidla malú príručnú tašku, v ktorej sa podľa vyjadrenia taxikára nachádzali jeho veci. Počas fyzickej kontroly sa v nej našlo uzatvárateľné plastové vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky spolu so zatavenou striekačkou s rovnakým obsahom. O nájdenej bielej kryštalickej látke príslušníkom uviedol, že si ju u neho zabudol zákazník a mal v úmysle ju doma vyhodiť.

Vodiča polícia následne zadržala, pretože vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu neoprávneným prechovávaním omamných a psychotropných látok.

Podobný prípad zaznamenali príslušníci finančnej správy len pred pár dňami aj v Moldave nad Bodvou. Počas rutinnej kontroly osobného motorového vozidla s dvojčlennou posádkou služobný pes označil čiernu príručnú batožinu. V nej sa pri kontrole našli dve zatavené striekačky a väčšie množstvo bielej kryštalickej látky v uzatvárateľnom plastovom vrecku. Majiteľ tašky hliadke povedal, že to mal na cvičenie.

Foto: CU Košice

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
broken clouds
-2.7 ° C
-2.6 °
-2.7 °
93 %
2.6kmh
75 %
St
3 °
Št
1 °
Pi
1 °
So
2 °
Ne
0 °

Najnovšie správy

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: