piatok, 24 mája, 2024
18.8 C
Kosice
ÚvodZaujímavosti"Nebuď idiot, obleč si vegánsku kožu" vyzýva herečka, ktorá sa vyzliekla do...

„Nebuď idiot, obleč si vegánsku kožu“ vyzýva herečka, ktorá sa vyzliekla do naha
"

Americká herečka Alicia Silverstoneová sa prvýkrát za svoju kariéru vyzliekla do naha. Zapózovala pre novú kampaň neziskovej organizácie PETA bojujúcej za práva zvierat. Herečka je na plagáte medzi kaktusmi iba v čižmách a nad ňou je nápis: „Nebuď blbec, obleč si vegánsku kožu!“ Kampaň chce prinútiť ľudí, aby pri svojich nákupoch dali prednosti výrobkom z nepravej kože.

„Nikdy som sa nevyzliekla v televízii alebo vo filme, nikdy. Ale urobila som to pre PETA, pretože mi na tom veľmi záleží,“ uviedla 46-ročná herečka, modelka a producentka Silverstoneová.

Dlhoročná vegánka a bojovníčka za práva zvierat sa stala tvárou a telom novej kampane najznámejšej neziskovej organizácie bojujúcej za práva zvierat. Jej cieľom je prinútiť ľudí, aby kupovali výrobky z kaktusovej, hubovej alebo jablčnej kože, namiesto tej živočíšneho pôvodu.

„Pri výrobe kože sa spotrebuje ohromné ​​množstvo zdrojov, či už sa jedná o vodu, jedlo, palivo alebo energiu. A to jednoducho nie je udržateľné. Krajina sa s tým nemôže vysporiadať,“ uviedla hviezda komédie Šibnuté dievča či Batman a Robin.

Alicia Silverstone, PETA | Foto: ČTK

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
20.4 ° C
22 °
19.3 °
58 %
5.1kmh
0 %
Pi
19 °
So
24 °
Ne
23 °
Po
24 °
Ut
22 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: