Kosice
ÚvodŠportDva body michalovskej Dukly z Prešova

Dva body michalovskej Dukly z Prešova
<

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v zápase 39.kola Tipos extraligy na ľade HC MV Transport Prešov 3:2 po predĺžení a vonku tak bodovali druhýkrát v rade.

Michalovčania na Šariši viedli po góle Petra Galamboša, pre ktorého to bol prvý presný zásah v sezóne. Domáci ale v druhej tretine otočili gólmi Krajča a Nauša. V predposlednej minúte duelu vyrovnal Radovan Puliš, ktorý nasmeroval duel do predĺženia. V ňom napokon Jakub Suja rozhodol o tom, že dva body idú do Michaloviec. Zemplínčanom aktuálne patrí v tabuľke siedme miesto. Najbližšie budú v hre v utorok, kedy ich čaká domáci zápas so Zvolenom (začiatok o 18.00 hod.).

HC MV Transport Prešov – HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 po predĺžení (0:0, 2:1, 0:1 – 0:1)
Góly:
31. Krajč (Klíma, Fekiač), 38. Nauš (Gerlach, Giles) pres/1 – 29. Galamboš (Žitný) pres/1, 59. Puliš (Pereskokov, Hammond), 65. Suja (Glazkov, Paločko).
Vylúčení: 4:5. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Snášel ml., Konc ml. – Stanzel, Knižka. Divákov: 1034.
HC MV TRANSPORT: Rabčan – F. Fekiač, Giles, Nátny, Chlystov, Turan, D. Jendroľ, Krajč – Gerlach, Girduckis, Nauš – Tkáč, Salituro, Avcin – Ščurko, Klíma, Žilka – Lalík, Šimun, K. Jendroľ.
HK DUKLA INGEMA: Škorvánek – Macejko, Glazkov, Osburn, Hammond, Michalčin, Mihalik, Novák – Puliš, Suja, Buc – Pereskokov, Pavlovs, Zabusovs – Žitný, Bjalončík, Matúš Paločko – Vašaš, Galamboš, Chalupa.