pondelok, 15 apríla, 2024
20.3 C
Kosice
ÚvodKultúra10 nových filmov v roku 2023, o ktorých sa bude diskutovať na...

10 nových filmov v roku 2023, o ktorých sa bude diskutovať na každom rohu
1

Dnes vám prezradíme kuriózne filmové novinky roku 2023. Za pozornosť určite stojí napríklad projekt s Joaquinom Phoenixom. Ako filmy s Jasonom Momoom, Vincentom Casselom či Leonardom DiCapriom. Trojicu najlepších z hľadiska diváckych očakávaní sme umiestnili na záver. Je zábavné, že všetky sú pokračovaním senzačných franšíz.

Aquaman a stratené kráľovstvo

Aquaman / Warner Bros. and co-producers

Prvý Aquaman z roku 2018 bol obrovským úspechom. Po Harrym Potterovi a Daroch smrti sa stal najlepšie zarábajúcim filmom na svete. Časť 2″. O zápletke nového Aquamana nie je známe takmer nič, okrem toho, že hlavná postava zachráni Atlantídu a celú planétu pred nebezpečenstvom. Pokračovanie má tiež šancu získať obrovskú popularitu.

Napoleon

Napoleon / Apple Studios and co-producers

Ridley Scott nakrútil historický film o nástupe Napoleona Bonaparta na trón cez prizmu cisárovho ťažkého vzťahu k manželke a jedinej skutočnej láske – Josephine. V hlavných úlohách Joaquin Phoenix a Vanessa Kirby.

Asterix a Obelix: Nebeský

Astérix et Obélix: L’Empire du Milieu / Artémis Productions and co-producers

Tentoraz sa pár odolných Galov ocitne v Číne. Tu budú hrdinovia pomáhať korunnej princeznej, ktorej sprisahanci zvrhli otca. Dúfame, že sa tvorcom podarí projekt oživiť, teraz je pripravovaný film akousi intrigou: môže sa stať úspešným aj neúspešným. Zo zjavných plusov je skutočnosť, že Vincent Cassel sa objaví v ráme v úlohe Caesara.

Dungeons & Dragons: Honor of Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves / Paramount Pictures and co-producers

Charizmatický zlodej a partia kamarátov sa vydajú na cestu, aby našli stratenú relikviu, no veci sa zvrtnú, keď tím urobí obrovskú chybu a verí nesprávnym ľuďom. Vo filme si zahrali Chris Pine (bard), Hugh Grant (zlodej) a ďalší.

Fanúšikovia herného univerza Dungeons and Dragons sú zvedaví, či sa tvorcom podarí preniesť na plátno tú správnu atmosféru, alebo sa film ukáže ako ďalšia prázdna škrupina. V každom prípade trailer pôsobí veľmi farebne.

Flower Moon Killers

Killers of the Flower Moon / Apple Studios and co-producers

Triler je venovaný vyšetrovaniu, ktoré sa viedlo v 20. rokoch minulého storočia. V jednej indiánskej osade bolo objavené ropné pole. Miestni obyvatelia zbohatli, no neskôr došlo k sérii záhadných zločinov. Na miesto bol vyslaný tím špeciálnych agentov. Film režíroval Martin Scorsese a v hlavných úlohách Leonardo DiCaprio a Robert De Niro.

Willy Wonka

Wonka / Warner Bros, and co-producers

O tomto filme sa vie veľmi málo: film rozpráva o mladosti Willyho Wonku, výstredného čokolatiera, ktorý vlastní továreň na cukrovinky. Nádej na dobrý hereckú výkon dáva fakt, že hlavnú úlohu dostal Timothée Chalamet.

Indiana Jones a hodiny osudu

Indiana Jones and the Dial of Destiny/Lucasfilm and co-producers

Indiana Jonesa opäť čaká dobrodružstvo, ktoré zmení život. Harrison Ford je veselý a krásny a súdiac podľa traileru, nás čakajú výborné špeciálne efekty. Zdá sa, že tvorcovia dokázali zachovať ducha starých obrazov, čo je dobrá správa.

Duna: Časť 2

Dune: Part Two / Warner Bros. and co-producers

„Duna“ bola jednou z najvýznamnejších premiér minulej sezóny. Možno aj preto toľko ľudí čaká na pokračovanie príbehu. „Duna“ je na 3. mieste v rebríčku najočakávanejších filmov portálu IMDb.

Dobrodružstvá Paula Atreida pokračujú. Spojí sa s obyvateľmi planéty, aby sa pomstil sprisahancom. Tvárou v tvár voľbe medzi láskou svojho života a osudom vesmíru sa Paul snaží zabrániť hroznej budúcnosti, ktorú môže predvídať iba on.

John Wick – 4

John Wick: Chapter 4 / Lionsgate and co-producers

Solídny akčný film s Johnom Wickom – na 2. mieste v hodnotení očakávaní na IMDb. O zápletke je známe, že hlavná postava našla spôsob, ako poraziť vládcov zločineckého sveta, ktorí si hovoria „High Table“. Aby si však Wick zaslúžil slobodu, musí čeliť novému mocnému nepriateľovi.

Strážcovia galaxie. Časť 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3 / Marvel Studios and co-producers

Takže pred nami je najočakávanejší film roku 2023 podľa používateľov IMDb. Peter Quill, ktorý sa stále spamätáva zo straty Gamory, zhromaždil svoj tím na ochranu vesmíru. Nová misia je veľmi nebezpečná: môže znamenať koniec pre Guardians.

A Vy na aký film čakáte?

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
21 ° C
22.5 °
20.3 °
53 %
1.5kmh
0 %
Po
21 °
Ut
13 °
St
11 °
Št
9 °
Pi
11 °

Najnovšie správy

Zdravie, krása, energia

Čierne skládky

Lipová alej Kniežaťa Laborca

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: