streda, 29 novembra, 2023
-1.7 C
Kosice
ÚvodSpravodajstvoDeň narcisov 2023

Deň narcisov 2023
D

Na Slovensku pribudne ročne okolo 40 000 onkologických pacientov. Život občas „bodne“, obráti sa naruby a to v mnohých prípadoch oznámenia onkologickej diagnózy. Liga proti rakovine ďakuje všetkým, ktorí sa na „život z inej strany“ dokážu pozrieť a byť solidárni v podobe pripnutia narcisu a prispenia do zbierky Deň narcisov.

Každý, kto si narcis v ten deň pripne, vyjadrí podporu a spolupatričnosť s tými, ktorí s ťažkým ochorením bojujú. Zároveň vyšle im odkaz, že nie sú vo svojom ochorení sami, že ich boj sa týka nás všetkých a že majú našu podporu.

Príspevok do zbierky je dobrovoľný. Vyzbierané finančné prostriedky budú ešte v ten deň zaslané na účet Ligy proti rakovine SR, ktorá potom celoročne podporuje onkologických pacientov formou užitočných projektov a programov.

Ako spoznáme dobrovoľníka Dňa narcisov pre rok 2023?

Dobrovoľníci budú mať oblečené biele tričko s logom Ligy proti rakovine a na prednej strane je uvedené číslo – identifikátor.
Narcisy tohto roku budú žltej farby.
Papierová pokladnička bude bielej farby s potlačeným žltými narcismi, logom Ligy proti rakovine a textom – Deň narcisov 20. apríl 2023.
Každá pokladnička je označená číslom, bude prelepená štyrmi ochrannými nálepkami. Skupiny dobrovoľníkov s pokladničkou budú disponovať Poverením na výkon zbierky.

Podobné články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Kosice
clear sky
-1.7 ° C
-0.4 °
-1.7 °
74 %
2.6kmh
0 %
St
-2 °
Št
-1 °
Pi
2 °
So
1 °
Ne
-1 °

Najnovšie správy

Posledné komentáre

%d blogerom sa páči toto: